З 01.11 по 15.11 знижка 15% на нові моделі диванів Керол та Оллі

 

Хочемо вас порадувати новинкою нашої фабрики – це інноваційний і сучасний диван Керол.

Ми поспішаємо до вас та відчиняємо салони, закриті на час карантину.
Впевнені, зможемо потішити вас новинками!

Угловой диван Картье главная
Меблі ROSHE

Комфорт м'яких меблів визначає затишок всього житла, і їхній вибір стає не тільки справою смаку, а й запорукою зручності на довгі роки. Компанія ROSHE пропонує сучасні прямі та кутові дивани, розкладні крісла, пуфи та журнальні столики, виконані в модних тенденціях світової меблевої індустрії.

Главная раздел декор для дома
Декор для дому

Довершений затишок створюють деталі! Декор для дому здатен зробити будь-який інтер'єр унікальним та одухотвореним. Килимки, вази, світильники, консолі, декоративні подушки від ROSHE — це те, що доповнить стиль і комфорт сучасного житла.

Мережа наших магазинів
salon

Фірмові салони

predstavitel

Наші представники

Про компанію

ROSHE – особливий сенс комфорту

Сучасні меблі – це меблі, які виходять за рамки стереотипів, та пропонують абсолютний комфорт в оправі бездоганного стилю! Такою ми бачимо нашу роботу сьогодні.

Відкривши виробництво м’яких меблів в 2001 році, наша команда чітко визначила для себе низку принципів подальшого розвитку. Ці принципи стали суворими критеріями роботи компанії ROSHE, та дозволили наблизитися до омріяної мети.

Наша ціль – привнести новий сенс в створення меблів для щоденного сну з акцентом на модний дизайн.

Запропонувати дійсно функціональні, ергономічно продумані моделі диванів, які підвищують якість відпочинку та зручні в експлуатації.
Орієнтуючись на світові тенденції у виготовленні м’яких меблів, компанія ROSHE розвивалася та впроваджувала прогресивні технології, а також розробляла авторські механізми трансформації.
За роки діяльності продукція ROSHE стала прикладом меблевої еволюції – в нашій країні, нарешті, з’явилися м’які меблі європейського рівня!
Сьогодні ROSHE – це впізнаваний бренд ергономічних, стильних меблів з можливістю вибору комплектацій та розмірів, унікальною презентацією в салонах та бездоганним сервісом.

Ми втілюємо тренди нового часу, щоб ви бажали зупинити його хід в обіймах меблів ROSHE.