Блог

Диван Картье в дизайнерском интерьере
Так, ви бачите фото нашого дивану Картьє «двійки», вписаного в реальну обстановку зі своєю унікальною стилістикою. Створити його саме таким затишним, ідеально інтегрованим у сучасний інтер’єр, що відображує стильові тенденції часу, допомогли наші партнери — студія дизайну інтер’єру AR.design.studio.

Дизайнери Ганна та Євген Разумови тонко відчувають тренди інтер’єрної й меблевої моди, та пропонують своїм клієнтам готові рішення з облаштування інтер’єру. А ми в свою чергу прагнемо запропонувати сучасні модифікації м’яких меблів, які гармонійно впишуться в інтер’єр вашого дому, доповнюючи його зручністю відпочинку.

Так, на прикладі одного з проєктів  AR.Design Studio, диван Картьє «двійка» завдяки своїм можливостям кольорового виконання відмінно підійшов до інтер’єрної палітри вітальні у сіро-бежевих тонах. Грамотне перекликання текстур й кольору тканин оздоблення з елементами інтер’єру тільки підкреслюють комплексність дизайнерського підходу до формування стилю житла.

Окрім зовнішньої ідентичності з навколишньою обстановкою на фото, диван Картьє має високу функціональність, надійну систему трансформації, а також підвищену комфортність за рахунок глибокого сидіння та заниженої спинки.

Відпочинок у положенні напівсидячи та напівлежачи — це те, що сьогодні найбільше цінується у м’яких меблях преміум класу. Ну й, звичайно ж, м’яке спальне місце, яке має Картьє не сплутаєш ні з яким би то іншим! Ми особливо постаралися, щоб зробити його таким, об’єднавши високоеластичний шар ППУ із шаром підвищеної комфортності. Саме це робить ваш сон на дивані Картьє невагомим, а відпочинок комфортним.

Заходь — живи! І люби свій комфортний дім!