Дизайнерам

Сьогодні дизайнери інтер’єру обирають мʼякі меблі ROSHE за максимальну відповідність їхнього комфорту, якості та оригінальності тенденціям меблевої моди.

Використовуючи продукцію нашого бренду у своїх проектах, ви щоразу виказуєте нам професійну довіру, рекомендуючи її бездоганну якість своїм клієнтам.

Компанія ROSHE високо цінує цю довіру, та зацікавлена в партнерстві зі студіями дизайну та архітекторами.

Тому ми розробили програму «Заохочення дизайнерів» для співпраці на більш вигідних для вас умовах.

Сьогодні багато відомих дизайн-компаній успішно користуються перевагами цієї програми, ставши для нас надійними постійними партнерами. І навіть більше, ніж просто партнерами!

Запрошуємо дизайнерів інтер’єру ознайомитися з асортиментом продукції нашого бренду в каталозі на сайті, а також в акаунтах Instagram та Facebook.

Всі фото меблів, розміщені в соцмережах, зроблені наживо, в реалістичних інсталяціях салонів ROSHE. Така презентація створює ефект об’ємної симуляції стильного інтер’єру, дозволяючи оцінити всю привабливість та зручність наших м’яких меблів.

Однак, якщо вам зручніше працювати віддалено, ми надаємо дизайнерам всі необхідні матеріали та зразки для роботи із замовником в офісі або безпосередньо на об’єкті.

Скористайтеся пропозицією вигідного партнерства від ROSHE, заповнивши цю просту форму:

 

    Ми прагнемо створити дійсно вигідні умови для всіх своїх клієнтів.

    ROSHE — співпрацюй з комфортом!