Гарантії

Впевнено гарантуючи якість продукції ROSHE, – ми не несемо жодних ризиків, ми несемо відповідальність. Матеріальну відповідальність за ваш комфорт!

Наша компанія надає гарантійний термін 18 місяців на експлуатацію м’яких меблів ROSHE в житлових, та 12 місяців на експлуатацію в комерційних приміщеннях.

Це означає, що протягом цього часу ми гарантовано БЕЗКОШТОВНО відремонтуємо або замінимо той елемент м’яких меблів, який вийде з ладу з вини виробника.

У Вас буде як мінімум рік, цілий рік, щоб зрозуміти наскільки м’які меблі ROSHE відповідають заявленим якостям по збиранню, оздобленню, функціональності.

Так ми захищаємо інтереси і права наших клієнтів та турбуємося про їхній комфорт, навіть після продажу меблів.

А Ви подовжуєте термін служби м’яких меблів ROSHE на довгі роки, виконуючи правила її експлуатації, головний посил яких інтуїтивно зрозумілий – «не нашкодь».

Основні правила експлуатації:

  • м’які меблі не рекомендується розташовувати ближче, ніж на 1 метр до опалювальних приладів, а також під прямими сонячними променями;
  • не можна розташовувати м’які меблі в сирих приміщеннях та біля вологих стін;
  • м’які меблі варто ставити лише на рівну поверхню, не пересувати по килимках, паласах, тощо; переносити лише в розібраному вигляді;
  • не можна ходити, стрибати, навантажувати великою вагою сидіння, підлокітники та підголівники.

Якщо після збирання Ви помітили дефект, недокомплект чи невідповідність індивідуальному замовленню, то заявити про нього належить негайно, так як після початку експлуатації претензії щодо зовнішнього вигляду не приймаються.

 

З’явились нарікання на якість меблів протягом гарантійного терміну?

Подати заявку на безоплатне усунення несправності Ви зможете в тому ж салоні, де робили замовлення при наявності гарантійного талону та чека або іншого документу, що підтверджує оплату товару.