Про компанію

Сучасні меблі – це меблі, які виходять за рамки стереотипів, та пропонують абсолютний комфорт в оправі бездоганного стилю! Такою ми бачимо нашу роботу сьогодні.

Відкривши виробництво м’яких меблів у 2001 році, наша команда чітко визначила для себе низку принципів подальшого розвитку. Ці принципи стали суворими критеріями роботи компанії ROSHE, та дозволили наблизитися до омріяної мети.

Наша ціль – привнести новий сенс в створення меблів для щоденного сну з акцентом на модний дизайн.

Запропонувати дійсно функціональні, ергономічно продумані моделі диванів, які підвищують якість відпочинку та зручні в експлуатації.

Орієнтуючись на світові тенденції у виготовленні м’яких меблів, компанія ROSHE розвивалася та впроваджувала прогресивні технології, а також розробляла авторські механізми трансформації.

За роки діяльності, продукція ROSHE стала прикладом меблевої еволюції – в нашій країні, нарешті, з’явилися м’які меблі європейського рівня!

Сьогодні ROSHE – це впізнаваний бренд ергономічних, стильних меблів з можливістю вибору комплектацій та розмірів, унікальною презентацією в салонах та бездоганним сервісом.

Ми втілюємо тренди нового часу, щоб ви бажали зупинити його хід в обіймах меблів ROSHE.